Οι αγορές πραγματοποιήθηκαν από τον Γρηγόρη Σαράντη, Πρόεδρο του ΔΣ, τον Κυριάκο Σαράντη, CEO του ομίλου και από την εταιρεία Skylux, πρόσωπο που έχει στενό δεσμό με τον Κυριάκο Σαράντη.
Δημοσιεύθηκε: 11 Δεκεμβρίου 2023 – 19:33
Η εταιρεία ΓΡ. ΣΑΡΑΝΤΗΣ Α.Β.Ε.Ε. ανακοινώνει τα ακόλουθα:
- Ο κ. Γρηγόρης Σαράντης, Πρόεδρος του Διοικητικού Συμβουλίου του Ομίλου και Εκτελεστικό Μέλος Δ.Σ., προέβη στις 6 Δεκεμβρίου 2023 σε αγορά συνολικά 101.000 κοινών ονομαστικών μετοχών στη μέση τιμή των 7,8 ευρώ ανά μετοχή.
- Ο κ. Κυριάκος Σαράντης, Διευθύνων Σύμβουλος του Ομίλου και Εκτελεστικό Μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου, προέβη στις 6 Δεκεμβρίου 2023 σε αγορά συνολικά 200.000 κοινών ονομαστικών μετοχών στη μέση τιμή των 7,8 ευρώ ανά μετοχή.
- Η εταιρεία SKYLUX S.A., πρόσωπο που έχει στενό δεσμό με τον κ. Κυριάκο Σαράντη, Διευθύνοντα Σύμβουλο του Ομίλου και Εκτελεστικό Μέλος Δ.Σ., προέβη στις 6 Δεκεμβρίου 2023 σε αγορά 5.000 κοινών ονομαστικών μετοχών στη μέση τιμή των 7,9 ευρώ ανά μετοχή.
- #Σαράντης
ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΑΚΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
[penci_related_posts title=”Διαβάστε επίσης:” number=”8″ style=”list” align=”none” displayby=”cat” orderby=”random”]